ප්‍රසිද්ද කමොද්පාදක බොලිවුඩ් නිලියක් ගේ හදිසියේ ලික් උණු නිල් වීඩියෝව අයින් කරන්න කලින් බලන්න

පුංචි තිරයේ ප‍්‍රසිද්ධ නිවේදිකාවක් තමන්ගේ 36 වැනි උපන් දිනය දා උදාවෙන්න පැය කිහිපයක් තියෙද්දි කවුරුවත්ම නොහිතන වැඩක් කරන්න ගිහිල්ලා.ඇගේ නම ෂාමා ශිකන්දර්.තමන්ගේ 36 වැනි උපන්දිනය උදාවෙන්නට පැය කිහිපයකට කළින් ඇය තමන්ගේ ඉන්ස්ටග‍්‍රෑම් ගිණුම හරහා ඇගේ ඡුායාරූපයක් එක්ක දාලා තිබුණා, වයස කියන්නේ අංකයක් විතරයි මම තවමත් ලස්සනට ඉන්නවා කියලා.ඒ වගේ සටහනක් දැම්මට පස්සේ මේ රූපවාහිනි නිවේදිකාව තමන්ගේ අයියට ඇගේ බැංකු පොත් සියල්ල දීලා ඒවායේ තියෙන මුදල් ගැනද දැනුවත් කරලා තියෙනවා.ඊට පස්සේ තමන්ගේ මවට කියලා තියෙනවා උදේට ඇවිත් ඇයව නැගිට්ටවන්න එපා කියලා. …ඔබ වැඩිහිටියෙක් පමනක්නම්  වීඩියෝව නැරැඹීමට පහතින් ක්ලික් කර ඇතුලුවිය යුතුය

Comments

comments

One thought on “ප්‍රසිද්ද කමොද්පාදක බොලිවුඩ් නිලියක් ගේ හදිසියේ ලික් උණු නිල් වීඩියෝව අයින් කරන්න කලින් බලන්න”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *